united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

IBM Showcase
Websphere hero-540x140
Przegląd Skontaktuj się z IBM
Polish 

Integracja aplikacji

Integracja i łączność między aplikacjami to część inteligentnego podejścia do zorientowanej na usługi architektury (SOA), która pozwala na swobodny przepływ informacji w ramach i pomiędzy procesami.

Polecane produkty

WebSphere MQ

IBM WebSphere MQ to niezawodny trzon komunikacyjny dla łączności SOA, służący jako powszechne, wielofunkcyjne narzędzie do transmisji danych.

WebSphere Message Broker

IBM Message Broker pozwala na szybką i elastyczną integrację aplikacji, obniżenie kosztów, a także stanowi pomost do wzajemnej współpracy nowej generacji.

WebSphere Cast Iron Cloud Integration

WebSphere Cast Iron Cloud Integration umożliwia organizacjom szybkie łączenie hybrydowych światów chmur publicznych, prywatnych i aplikacji lokalnych.

WebSphere DataPower Appliances

Narzędzia WebSphere DataPower Appliances są zaprojektowane zgodnie z daną potrzebą, są łatwe do zainstalowania i pozwalają na upraszczanie, zabezpieczanie i przyspieszanie świadczenia usług XML i sieciowych.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.