united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

United Computer Group is the IBM Power Systems Hardware and Services Expert. We provide IBM Power Systems, IBM Blade Servers, Equipment Leasing, Support and more.


Learn about the new servers that are transforming the way we work.IBM i Solution Edition for VAULT400


IBM Power 7+ Buy vs Lease PDF

The Benefits of IBM Power 7+

DR Strategy Guide for IBM i

IBM Power7 - 720 Spec Sheet PDF

IBM Power Systems

IBM Blade Center

Express Servers and Storage

Maintenance Services

Business Continuity & Resiliency Services

Security Services

Counting The Cost Of Power8 Systems - IT Jungle

IBM Showcase
ICS-bgs-12-540x140.jpg
Skontaktuj się z IBM
Polish 

Ujednolicona komunikacja

Telekomunikacja zmienia się, tak by umożliwiać transformację firm w stronę firm społecznościowych. Synergia ujednoliconej telekomunikacji i sieci społecznościowych to „komunikacja społecznościowa”, która może prowadzić do szybszych, kompetentnych decyzji i pomagać zwiększać lojalność klientów. Koledzy, klienci i partnerzy mogą wyszukiwać, kontaktować się i wzajemnie współpracować dzięki możliwościom, jakie niesie ze sobą ujednolicona komunikacja, zintegrowana w ramach szerszego środowiska współpracy. IBM oferuje funkcje takie jak komunikator firmowy, bogate informacje na temat dostępności (statusu), konferencje online i video, wbudowane funkcje VoIP, jako odpowiedź na rosnące potrzeby bieżącej komunikacji.

Polecane produkty

IBM Connections Suite

Oprogramowanie społecznościowe IBM, ujednolicona komunikacja i solidne funkcje zarządzania dokumentami dostępne w jednej ofercie.

IBM Sametime

Podstawowy pakiet zintegrowanych usług współpracy w czasie rzeczywistym—głos, dane i wideo, RPT, firmowy komunikator, spotkania online, kanały transmisji, stałe grupy dyskusyjne, komórka i inne funkcje ułatwiające znalezienie osób, kontakt i efektywną współpracę w sieci.

IBM Sametime Unified Telephony

Integruje telefonowanie z komunikacją w czasie rzeczywistym, wykorzystując komputerowe aplikacje telefoniczne; dane statusu telefonu i komunikatora oraz zarządza i kontroluje rozmowy prowadzone za pomocą różnych systemów.

IBM Sametime Unified Telephony Lite Client

Zmienia klienta Sametime Connect na standardowy kontakt SIP, umożliwiając wykonywanie i odbieranie połączeń z zewnętrznych numerów tel., prowadzenie wideokonferencji lub utworzenie punktu końcowego wideokonferencji na pulpicie.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.