united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

IBM Showcase
IBM Lotusphere2011:协作的盛会
Przegląd Skontaktuj się z IBM
Polish 

Oprogramowanie społecznościowe

Czy wiedzą Państwo, że oprogramowanie społecznościowe ma bardzo duży wpływ na pracę ludzi? Tak, to prawda! Dzisiaj oprogramowanie społecznościowe stanowi podstawę rzetelnego wykonania pracy.

Jesteśmy świadkami, jak wyróżniające się organizacje rozszerzają możliwości swoich klientów, partnerów i pracowników, przekształcając się w firmy społecznościowe, które łączą, angażują i osiągają przełomowe wyniki handlowe.

IBM pomaga organizacjom każdej wielkości pracować w sposób bardziej inteligentny, dynamiczny i sprzyjający innowacjom. Dowiedz się, jak wykorzystywać nowopowstające technologie i przekształcić się w firmę społecznościową już dziś!

Polecane produkty

IBM social collaboration platform

Zintegrowany pakiet funkcji, które można dowolnie łączyć, w zależności od potrzeb firmy.

IBM Connections

Oprogramowanie społeczne dla firm z obsługą profili, społeczności, blogów, czynności, plików udostępnionych i zakładek.

IBM Sametime

Zintegrowane usługi współpracujące w czasie rzeczywistym - głos, dane i wideo. Technologia RPT (informacje o statusie), komunikator, konferencje on-line i inne usługi, ułatwiające znalezienie, kontakt i efektywną współpracę.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.