united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

United Computer Group is the IBM Power Systems Hardware and Services Expert. We provide IBM Power Systems, IBM Blade Servers, Equipment Leasing, Support and more.


Learn about the new servers that are transforming the way we work.IBM i Solution Edition for VAULT400


IBM Power 7+ Buy vs Lease PDF

The Benefits of IBM Power 7+

DR Strategy Guide for IBM i

IBM Power7 - 720 Spec Sheet PDF

IBM Power Systems

IBM Blade Center

Express Servers and Storage

Maintenance Services

Business Continuity & Resiliency Services

Security Services

Counting The Cost Of Power8 Systems - IT Jungle

IBM Showcase
ICS-bgs-12-540x140.jpg
Skontaktuj się z IBM

Oprogramowanie społecznościowe

Czy wiedzą Państwo, że oprogramowanie społecznościowe ma bardzo duży wpływ na pracę ludzi? Tak, to prawda! Dzisiaj oprogramowanie społecznościowe stanowi podstawę rzetelnego wykonania pracy.

Jesteśmy świadkami, jak wyróżniające się organizacje rozszerzają możliwości swoich klientów, partnerów i pracowników, przekształcając się w firmy społecznościowe, które łączą, angażują i osiągają przełomowe wyniki handlowe.

IBM pomaga organizacjom każdej wielkości pracować w sposób bardziej inteligentny, dynamiczny i sprzyjający innowacjom. Dowiedz się, jak wykorzystywać nowopowstające technologie i przekształcić się w firmę społecznościową już dziś!

Polecane produkty

IBM social collaboration platform

Zintegrowany pakiet funkcji, które można dowolnie łączyć, w zależności od potrzeb firmy.

IBM Connections

Oprogramowanie społeczne dla firm z obsługą profili, społeczności, blogów, czynności, plików udostępnionych i zakładek.

IBM Sametime

Zintegrowane usługi współpracujące w czasie rzeczywistym - głos, dane i wideo. Technologia RPT (informacje o statusie), komunikator, konferencje on-line i inne usługi, ułatwiające znalezienie, kontakt i efektywną współpracę.

IBM Lotus Quickr

Oprogramowanie do współpracy zespołowej z zarządzaniem zawartością, usługami zespołowymi i aplikacjami, ułatwiające i usprawniające współpracę on-line.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.