united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

IBM Showcase
sb-pw-540x140.gif
Polish 

Sieci społecznościowe i współpraca

Platforma IBM Connections stwarza nowe sposoby współpracy między personelem oraz zwiększa zaangażowane i produktywność pracowników. Ponadto udostępnia społeczności i profile wyposażone w narzędzia analityczne wraz z plikami, blogami, mechanizmami wiki, narzędziami do edycji dokumentów, forami oraz funkcjami do zarządzania czynnościami i spotkaniami. Aby zaspokoić specyficzne potrzeby klienta, przewidziano elastyczne opcje wdrażania.

Pracownicy i grupy zyskują narzędzia do łatwiejszego i pewniejszego udostępniania konwersacji lub treści. Dzięki temu mogą realizować swoje zadania z właściwymi osobami w odpowiednim czasie, przy użyciu praktycznie dowolnego urządzenia.

Promowane produkty

IBM Connections Cloud S1

IBM® Connections Cloud S1 to uproszczony, łatwy we wdrażaniu pakiet, który łączy w sobie usługi poczty elektronicznej klasy korporacyjnej, wiadomości błyskawicznych, edycji dokumentów online, konferencji WWW, współużytkowania plików i biznesu społecznościowego. Ponieważ jest to usługa przetwarzania w chmurze, potrzebami klienta dotyczącymi infrastruktury do współpracy i poczty elektronicznej zajmuje się IBM, umożliwiając klientowi skoncentrowanie uwagi na zasadniczej działalności.

IBM Connections

Rodzina IBM® Connections to w pełni zabezpieczona platforma sieci społecznościowych oraz środowisko, które pozwala włączać funkcje społecznościowe do wszystkich procesów biznesowych oraz do każdego etapu relacji z pracownikami, partnerami i klientami. Dzięki platformie Connections i rodzinie powiązanych z nią produktów przedsiębiorstwa mogą angażować właściwe osoby, przyspieszać wprowadzanie innowacji i uzyskiwać faktyczne wyniki. Platformę IBM Connections można udostępniać na praktycznie każdym urządzeniu mobilnym oraz wdrażać na miejscu bądź w chmurze.

IBM Connections Files

IBM® Connections Files to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o nowoczesnych pracownikach korzystających z narzędzi społecznościowych i mobilnych. Udostępnia ono łatwe w użyciu środowisko do współpracy i zarządzania plikami dla firm każdej wielkości. Jest to ekonomiczne rozwiązanie do współużytkowania plików, które można zaimplementować na miejscu lub jako usługę SaaS opartą na chmurze IBM Cloud. Dzięki projektowi ukierunkowanemu na użytkownika każdy może z poczuciem pewności współużytkować pliki z siecią klientów i partnerów oraz synchronizować pliki online do użycia na ulubionych urządzeniach mobilnych i tabletach (obsługiwane są urządzenia mobilne zarówno z systemem Android, jak i z systemem iOS).

IBM Sametime

Produkty IBM® Sametime® integrują funkcje komunikacji społecznościowej w czasie rzeczywistym z lokalnym środowiskiem biznesowym klienta. W efekcie zapewniają ujednoliconą obsługę użytkownika przy użyciu wiadomości błyskawicznych, spotkań sieciowych oraz narzędzi do przesyłania głosu, obrazu wideo i danych. Wystarczy jedno kliknięcie, aby natychmiast połączyć się z osobą, której dotyczą informacje, dzięki czemu łatwiej jest zaspokajać bieżące potrzeby związane z bieżącą działalnością.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2016. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2016. All rights reserved.