united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

United Computer Group is the IBM Power Systems Hardware and Services Expert. We provide IBM Power Systems, IBM Blade Servers, Equipment Leasing, Support and more.


Learn about the new servers that are transforming the way we work.IBM i Solution Edition for VAULT400


IBM Power 7+ Buy vs Lease PDF

The Benefits of IBM Power 7+

DR Strategy Guide for IBM i

IBM Power7 - 720 Spec Sheet PDF

IBM Power Systems

IBM Blade Center

Express Servers and Storage

Maintenance Services

Business Continuity & Resiliency Services

Security Services

Counting The Cost Of Power8 Systems - IT Jungle

IBM Showcase
Lotusphere2011. Premierowe wydarzenie na rzecz pracy grupowej
Skontaktuj się z IBM
Polish 

Usługi w zakresie współpracy online

IBM SmartCloud for Social Business to łatwo dostępna, ekonomiczna platforma obejmująca zintegrowany e-mail, funkcje dla biznesu społecznościowego i aplikacje stron trzecich, a to wszystko dostępne przez chmurę i stworzone w oparciu o doświadczenie IBM w dostarczaniu dobrze zabezpieczonych usług.

Polecane produkty

IBM SmartCloud Engage

IBM SmartCloud Engage – umożliwia użytkownikom dostęp na kliknięcie do udostępniania plików na poziomie biznesowym, do sieci społecznościowych, społeczności, spotkań online, komunikatorów, e-maila i kalendarza.

IBM SmartCloud Notes

IBM SmartCloud Notes zapewnia bezpieczne, oparte na chmurze usługi e-mailowe, kalendarz i zarządzanie kontaktami – również dla użytkowników urządzeń przenośnych.

IBM SmartCloud iNotes

IBM SmartCloud iNotes to usługi Web mail, kalendarz i zarządzanie kontaktami z chmury IBM. Dzięki SmartCloud iNotes Twoi pracownicy uzyskają dostęp do swojej poczty elektronicznej z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu i przeglądarkę.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.