united computer group logo
request info
VAULT400 iseries disaster recovery Linkedin connection VAULT400 AS400 online backup Twitter connection VAULT400 iseries DR Youtube connection VAULT400 iseries online backup Google Plus connection VAULT400 power systems online backup Facebook connection
United Computer Group IBM Business Partner Cleveland Ohio

Hardware

IBM Showcase
Lotusphere2011. Premierowe wydarzenie na rzecz pracy grupowej
Przegląd Skontaktuj się z IBM
Polish 

Usługi w zakresie współpracy online

IBM SmartCloud for Social Business to łatwo dostępna, ekonomiczna platforma obejmująca zintegrowany e-mail, funkcje dla biznesu społecznościowego i aplikacje stron trzecich, a to wszystko dostępne przez chmurę i stworzone w oparciu o doświadczenie IBM w dostarczaniu dobrze zabezpieczonych usług.

Polecane produkty

IBM Connections Cloud S2

IBM Connections Cloud S2 – umożliwia użytkownikom dostęp na kliknięcie do udostępniania plików na poziomie biznesowym, do sieci społecznościowych, społeczności, spotkań online, komunikatorów, e-maila i kalendarza.

IBM Connections Web Mail Cloud

IBM Connections Web Mail Cloud to usługi Web mail, kalendarz i zarządzanie kontaktami z chmury IBM. Dzięki SmartCloud iNotes Twoi pracownicy uzyskają dostęp do swojej poczty elektronicznej z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu i przeglądarkę.

IBM SmartCloud Notes

IBM SmartCloud Notes zapewnia bezpieczne, oparte na chmurze usługi e-mailowe, kalendarz i zarządzanie kontaktami – również dla użytkowników urządzeń przenośnych.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel United Computer Group, Inc. odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.